Psychoterapia

Pokonane trudności są zdobytymi szansami.

Winston Churchill

W czym pomagamy?

Każdy z nas w swoim życiu przeżywa sytuacje kryzysowe, zaskakujące zmiany, czuje się czasem przytłoczony ilością nagromadzonych w jednym czasie problemów, pojawiają się niepokojące objawy, których nie potrafimy wytłumaczyć. W obliczu pojawiających się trudności czasem trudno poradzić sobie samemu. W takiej sytuacji, nawet kiedy nie do końca jesteś w stanie określić dokładnie, jaki jest Twój problem, jakie jest jego źródło, warto skorzystać z pomocy psychologa, z którym wspólnie przeanalizujecie trudności, poszukacie skutecznych metod ich rozwiązania, określicie, do jakich specjalistów warto się kierować (psychiatry, psychoterapeuty, coacha).

Jak pracujemy?

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna jest specjalistyczną metodą leczenia zaburzeń psychicznych, polegającą na celowym stosowaniu określonych metod i oddziaływań psychologicznych w stałym, regularnym kontakcie pacjenta z psychoterapeutą. Jest procesem niesienia pomocy, opartym na bezpiecznej, szczerej i otwartej relacji, w którym wykorzystuje się wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne psychoterapeuty. Formę psychoterapii każdorazowo dobieramy pod kątem zdiagnozowanych zaburzeń oraz potrzeb i oczekiwań pacjenta. Długość trwania tej formy leczenia zależy od skomplikowania problemu pacjenta.

W naszym Instytucie psychoterapię indywidualną prowadzą: Natalia Biskupska, Agnieszka Tendyra, Hanna Famulicka

Psychoterapia par i rodzin

Psychoterapia par i rodzin to specjalistyczna metoda pracy nad problemami występującymi pomiędzy parami lub rodzinami, polegająca na stosowaniu określonych metod i oddziaływań psychologicznych w stałym i regularnym kontakcie pacjentów z psychoterapeutą.

W naszym Instytucje psychoterapię par i rodzin prowadzą:

Psychoterapia PTSD

Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest rekomendowaną formą leczenia zaburzenia stresu pourazowego PTSD. Metoda przedłużonej ekspozycji to z kolei specjalistyczna forma terapii i leczenia PTSD, o zbadanej i udokumentowanej skuteczności. Obejmuje zazwyczaj 9-12 sesji 90-minutowych.

W naszym Instytucie psychoterapią PTSD zajmują się: Natalia Biskupska, Agnieszka Tendyra, Hanna Famulicka

Sesja psychoterapii w terenie

W naszym Instytucie sesje psychoterapii u pacjenta lub w terenie prowadzą: Natalia Biskupska, Agnieszka Tendyra, Hanna Famulicka

Ile kosztują nasze usługi?

Psychoterapia indywidualna dorosłych

50 min | 120 zł

Psychoterapia indywidualna młodzieży

50 min | 120 zł

Psychoterapia par i rodzin

90 min | 180 zł

Sesja psychoterapii w terenie

60 – 90 min | 180 zł

Psychoterapia PTSD

90 min | 180 zł

Psychoterapia schematów​

60 – 120 min | 120 – 240 zł

Czekamy na Ciebie

Charakter naszej pracy sprawia, że nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać telefon. Najpewniejszą formą kontaktu jest wysłanie nam sms'a lub wiadomości przez formularz kontaktowy. Odpowiemy tak szybko, jak tylko to będzie możliwe.

.

    Wysyłając formularz kontaktowy akceptujesz RODO – pełny regulamin dostępny tutaj. Dane wpisane w formularzu zgłoszeniowym będą przetwarzane jedynie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.