Coaching

Można iść wstecz ku bezpieczeństwu lub przed siebie ku rozwojowi.
Za każdym razem musimy wybierać rozwój; za każdym razem musimy przezwyciężać strach.

Abraham Maslow

W czym pomagamy?

Niby wszystko jest w porządku, ale czegoś Ci brakuje… Chcesz nadać swojemu życiu kierunek zgodny z Tobą i Twoimi wartościami… Potrzebujesz wsparcia w określeniu dokąd chcesz zmierzać… Chcesz skuteczniej realizować swoje cele…

Jeżeli którekolwiek z powyższych stwierdzeń jest bliskie temu czego teraz doświadczasz spotkanie z coachem może być właśnie tym momentem w Twoim życiu, w którym ruszysz z miejsca, by w końcu poczuć się w swoim życiu “jak u siebie”.

Z pełnym zaangażowaniem, wspierając Cię naszą wiedzą i doświadczeniem pomożemy Ci:

  • odkryć Twoje wartości,
  • zaplanować zmiany w życiu osobistym i/lub zawodowym,
  • określić drogę do realizacji celów zgodnych z Twoimi wartościami,
  • wprowadzić w życie potrzebne zmiany.

W procesie mocno skupionym na osiągnięciu rezultatów wspieramy w odnajdywaniu drogi do osiągania postawionych celów, w rozwiązywaniu osobistych problemów, czy też spojrzeniu na siebie i świat w innej perspektywie.

Pracujemy w języku polskim i rosyjskim.

Jak pracujemy?

Czas trwania

Cykl spotkań w zakresie life-coachingu lub coachingu kariery dla osób indywidualnych obejmuje od 6 do 10 sesji trwających od 60 do 90 minut.
Sesje odbywają się co 2-3 tygodnie.

Metody pracy

Wśród metod, jakie stosujemy w pracy coachingowej znajduje się m.in. nowatorska metoda clean coachingu - podejście opracowane przez Nowozelandczyka Davida Grova. Podczas procesu realizowanego w oparciu o tę metodę coach wchodzi w rolę facylitatora, katalizatora, koncentruje się maksymalnie na Kliencie.

Ile kosztują nasze usługi?

Cena procesu coachingowego ustalana jest indywidualnie z klientem i uzależniona od indywidualnych potrzeb i celu procesu

Czekamy na Ciebie

Charakter naszej pracy sprawia, że nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać telefon. Najpewniejszą formą kontaktu jest wysłanie nam sms'a lub wiadomości przez formularz kontaktowy. Odpowiemy tak szybko, jak tylko to będzie możliwe.

  • Katowice, ul. Sokolska 80, I piętro, gabinety 6 i 30.
  • Tychy, ul. Budowlanych 35, II piętro, gabinet 64.
  • 694 429 177, 501 234 107
  • kontakt@wdobrastrone.pl

.

    Wysyłając formularz kontaktowy akceptujesz RODO – pełny regulamin dostępny tutaj. Dane wpisane w formularzu zgłoszeniowym będą przetwarzane jedynie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.